Falco v soukromí –

Andrea Brunnhuber - Tajemná žena

Datum: 4. 10. 2008 19.48 | Autor: Falco1957 | 2297× | Kategorie: Andrea Brunnhuber | Komentáře: 0


Začneme velice smutně, začneme od konce. A budeme se dívat do tváře zmáčené slzami. Jsou to zřídkavé záběry jedné z posledních žen, o nichž se mluví v souvislosti s Falcem. Krátká známost před koncem jeho života, ale Andrea najednou tajemně opouští Dominikánskou republiku a vrací se k rodičům. Prý se měli brát. Co se asi stalo.

 


Pokusme se tomu porozumět v tomto rozhovoru, který nám laskavě doporučila Isolda Falkenstein a poslala nám jej na fórum před Die Kommissarin. Zde, prosím.

 


 

Die.Kommissarin Die.Kommissarin - 20.09.08 12:58:45


News on the death of Falco 1998 /German TV
A nyní zde pro vás mám něco opravdu super. Bude to sice z trošku jiného soudku, ale stojí to skutečně za to. Jedná se o exkluzivní rozhovor s Falcovou poslední přítelkyní Andreou Brunnhuber, těsně po Falcově smrti. V klipu uvidíte dále mladou Caroline Perron, Isabellu Vitkovic a též Rositu Brunnhuber, matku Andrey.
Tento klip našla Jitka a posílá vám ho přeze mne, neboť nemůže sem na fórum sama psát. V současné době se pokouší celý rozhovor přeložit, neboť je to skutečně unikátní materiál. Jde zde vidět, jak moc byla Andrea špatná, když Hans zemřel. Všimněte si, že nemohla skoro ani mluvit. Jitka vás všechny moc zdraví.


http://www.youtube.com/watch?v=vp7on1BshEc&feature=related ;-) :-) 8-)
News on the death of Falco 1998


/German TV

 
Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: