Falco v soukromí –

Andrea Brunnhuber - Byl velice milý a přirozený (článek)

Datum: 20. 11. 2008 15.39 | Autor: Falco1957 | 2742× | Kategorie: Andrea Brunnhuber | Komentáře: 0

Andrea Brunnhuber
Falcova poslední milá, 33-letá akademička, truchlí:
"Byl velice milý a přirozený
"Ztratila jsem jednoho člověka. Byl velice milý a přirozený" vyprávěla Andrea B., Falcova poslední láska, o své velké bolesti v Interview rádia Ö3. Akademička, Dolnorakušanka krásná jako obrázek, je stále ještě ve velkém šoku. Falco právě pozval "svoji Andreu" do Dominikánské republiky. Třiatřicetiletá Dolnorakušanka básnila o své vile jako o romantickém místě, které někdy viděla. "Musím myslet také na jeho ubohou maminku, která měla jenom jeho.", soucítí ta Falcova milá s Marií Hölzel. Nejvíce ji ale bolí to, že ten, který se s ní chtěl ještě tento rok oženit, byl ve svém posledním okamžiku života sám...
Poznámka autorky:
No, bylo toho málo napsáno, málo vyřčeno o krásné Andree Brunnhuber. Tvrdí, že se měli brát, Falcův osobní přítel Ronnie Seunig prý prohlásil, že to byla je Falcova náhodná známost a Caroline Perron, další Falcova poslední láska, se vyjádřila v jednom z rozhovorů asi tak v tom smyslu, že Falca dobře znala, že Falco byl sice extravagantní, ale sňatek s Andreou Brunnhuber, to prý by nespáchal.
Takže - máme jeden jediný přijatelný fakt: Andrea Brunnhuber byla v tehdejší době studentkou politologie a s Falcem skutečně viděna byla. Ale znovu musím opakovat: jak to ve skutečnosti bylo, to už ví jen mistr sám.
Andrea Brunnhuber

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: